Młodziczki - Zawodniczki

imie i nazwiskodrużynamecze
Julia BoguckaUKS Jasieniak Gdańsk18
Paulina ZieniawaUKS Jasieniak Gdańsk18
Maja MiotkUKS Jasieniak Gdańsk18
Maya PrzychodzkaUKS Jasieniak Gdańsk18
Antonina SzmurłoUKS Jasieniak Gdańsk18
Maja PokrzywińskaUKS Gdyńska Akademia Siatkówki II16
Hanna RyngwelskaUKS Gdyńska Akademia Siatkówki II16
Natalia ZalewskaUKS Gdyńska Akademia Siatkówki I16
Zuzanna DurmajUKS Jasieniak Gdańsk16
Julia ŁobaczUKS AS Trefl Gdańsk16
Zofia SzylbertUKS Gdyńska Akademia Siatkówki I16
Maja FormelaAkademia Siatkówki Pliński & Wika16
Marta DobrowolskaUKS AS Trefl Gdańsk16
Aleksandra WikaAkademia Siatkówki Pliński & Wika16
Amelia SemmerlingUKS Gdyńska Akademia Siatkówki I16
Anastazja LewińskaAkademia Siatkówki Pliński & Wika16
Zuzanna ĆwiklińskaUKS Gdyńska Akademia Siatkówki II16
Karolina ChludzińskaUKS Gdyńska Akademia Siatkówki I16
Wiktoria KaczorUKS Gdyńska Akademia Siatkówki II16
Dominika MiśkówUKS Gdyńska Akademia Siatkówki I16
Zuzanna Ropela-PuzdrowskaGKS Wieżyca Stężyca II16
Julia TrepczykUKS Jasieniak Gdańsk15
Julia GolińskaGKS Wieżyca Stężyca I15
Maja WarchołGKS Wieżyca Stężyca I15
Nadia ZdrojewskaKaEmKa STAROGARD GD.14
Nikola FredaKaEmKa STAROGARD GD.14
Nina SnarskaUKS Gdyńska Akademia Siatkówki II14
Urszula OsikaUKS Gdyńska Akademia Siatkówki I14
Oliwia SkrzypkowskaUKS AS Trefl Gdańsk14
Michalina ŁukiewiczKaEmKa STAROGARD GD.14
Lena GrzybUKS AS Trefl Gdańsk14
Julia KasprówUKS Jasieniak Gdańsk14
Michalina IwanickaUKS AS Trefl Gdańsk14
Joanna SzycSN Gedania Gdańsk I14
Sonia KlecanGKS Wieżyca Stężyca I14
Anna ChludzińskaUKS Gdyńska Akademia Siatkówki II14
Julia MagrianAkademia Siatkówki Pliński & Wika14
Weronika KasAkademia Siatkówki Pliński & Wika14
Milena GasperowiczPTPS - ZSS Człuchów14
Martyna PouchAkademia Siatkówki Pliński & Wika14
Nicol GralakUKS AS Trefl Gdańsk14
Michalina GóreckaPTPS - ZSS Człuchów14
Lena PokrzywińskaUKS Gdyńska Akademia Siatkówki I14
Zuzanna LangeUKS Gdyńska Akademia Siatkówki II14
Kaja MalczewskaGKS Wieżyca Stężyca I14
Kamila KlemensGKS Wieżyca Stężyca I14
Maja KoseckaKaEmKa STAROGARD GD.14
Angelika WiczkowskaGKS Wieżyca Stężyca II13
Iga MichalakSN Gedania Gdańsk I13
Łucja GregorowiczSN Gedania Gdańsk II13
Agata NieradkoUKS Jasieniak Gdańsk13
Natalia JureckaGKS Wieżyca Stężyca I13
Iga KutczyńskaSN Gedania Gdańsk II13
Maja MichalakSN Gedania Gdańsk II13
Helena KarszniaAkademia Siatkówki Pliński & Wika13
Zofia TrajerKaEmKa STAROGARD GD.13
Zuzanna ZdżalikSN Gedania Gdańsk II13
Zuzanna FularczykAkademia Siatkówki Pliński & Wika13
Natasza PieńkowskaAkademia Siatkówki Pliński & Wika13
Oliwia MametUKS Wilki Chwaszczyno13
Julia OsiowyPTPS - ZSS Człuchów13
Marta PiątekPTPS - ZSS Człuchów12
Wiktoria SobczyńskaUKS Ogólniak Nowy Dwór Gd.12
Lidia SmolakAkademia Piłki Siatkowej Rumia12
Lena CzaploSN Gedania Gdańsk I12
Julia PiastowskaUKS Wilki Chwaszczyno12
Julia ŚwięcickaUKS Ogólniak Nowy Dwór Gd.12
Amelia EhrlichAkademia Piłki Siatkowej Rumia12
Ida TulibackaKATS Alpat Gdynia12
Małgorzata JakubczykUKS Orzeł Malbork12
Oliwia WasilewskaUKS Orzeł Malbork12
Zuzanna SykutSN Gedania Gdańsk I12
Aleksandra PiorKaEmKa STAROGARD GD.12
Olga PiętkaUKS Orzeł Malbork12
Maria KrasickaSN Gedania Gdańsk I12
Maria CiemnyGKS Wieżyca Stężyca II12
Julia SzychalewskaUKS Orzeł Malbork12
Maja CysarczykUKS Ogólniak Nowy Dwór Gd.12
Zofia VogelsingierUKS Orzeł Malbork12
Lena FiszerUKS Ogólniak Nowy Dwór Gd.12
Zuzanna ZawadzkaKATS Alpat Gdynia12
Julia JarekUKS Ogólniak Nowy Dwór Gd.12
Milena DunajskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia12
Zuzanna TrzeciakKATS Alpat Gdynia12
Zofia CzajaUKS Wilki Chwaszczyno12
Patrycja Kamba-KibatshiKATS Alpat Gdynia12
Ewa ShelukhinaKATS Alpat Gdynia12
Zofia PrewdaGKS Wieżyca Stężyca I11
Emilie KlupczynskiUKS Wilki Chwaszczyno11
Olga FormelaKaEmKa STAROGARD GD.11
Małgorzata WysieckaGKS Wieżyca Stężyca II11
Alicja DagilSN Gedania Gdańsk I11
Oliwia UrbanowiczSN Gedania Gdańsk I11
Antonina PodbielskaSN Gedania Gdańsk II11
Alicja DudijSN Gedania Gdańsk I11
Maryia LapunovaUKS Gdyńska Akademia Siatkówki II11
Klaudia BartelikGKS Wieżyca Stężyca II11
Maja KarczewskaUKS Wilki Chwaszczyno11
Laura JózefowiczSN Gedania Gdańsk I11
Paulina WróblewskaKATS Alpat Gdynia11
Nadia ŚwiderskaAkademia Siatkówki Pliński & Wika11
Maria SadowskaUKS Orzeł Malbork11
Daria WicaGKS Wieżyca Stężyca I11
Julia WysockaUKS Gdyńska Akademia Siatkówki II11
Kornelia MielewczykAkademia Piłki Siatkowej Rumia11
Alicja KarpińskaUKS Wilki Chwaszczyno11
Julia CencelekGKS Wieżyca Stężyca I11
Natalia OkońUKS Zatoka 95 Puck I10
Weronika ŻulewskaGKS Wieżyca Stężyca I10
Iga DoboszMTS Kwidzyn10
Julia NowopolskaUKS Orzeł Subkowy10
Oliwia SztormowskaKATS Alpat Gdynia10
Natalia MazurUKS Zatoka 95 Puck II10
Marta JaworskaMTS Kwidzyn10
Oliwia PelplińskaUKS Orzeł Subkowy10
Nadia FrąckowiakSN Gedania Gdańsk I10
Magdalena NeumannUKS Zatoka 95 Puck II10
Anna RochnowskaGKS Wieżyca Stężyca I10
Aleksandra KasztelanMTS Kwidzyn10
Alicja OkrojUKS Zatoka 95 Puck II10
Natalia PolecUKS Zatoka 95 Puck II10
Halaszka WiercińskaMTS Kwidzyn10
Alicja KordaKS BAT Sierakowice10
Amelia WiśniewskaMTS Kwidzyn10
Alicja StefańskaUKS Zatoka 95 Puck I10
Daria SobiechUKS Orzeł Malbork10
Malwina BruchmanKaEmKa STAROGARD GD.10
Zuzanna SkowrońskaSN Gedania Gdańsk II10
Laura SzuksztaUKS Orzeł Malbork10
Jadwiga GuzewskaTPS Czarni Słupsk10
Michalina PodsiadłoUKS Ogólniak Nowy Dwór Gd.10
Alicja KoprowskaTPS Czarni Słupsk10
Małgorzata LaryszUKS Gdyńska Akademia Siatkówki II10
Martyna CymerUKS Zatoka 95 Puck I10
Alicja NowaczykAkademia Piłki Siatkowej Rumia10
Patrycja PaszkeTPS Czarni Słupsk10
Katarzyna NeumannKATS Alpat Gdynia10
Zuzanna KrzyżańskaUKS Zatoka 95 Puck I10
Zuzanna CzechowskaUKS Orzeł Subkowy10
Nadia BaumertAkademia Piłki Siatkowej Rumia10
Dominika DykUKS Orzeł Subkowy10
Aleksandra IwańskaUKS Wilki Chwaszczyno10
Alicja BondaKaEmKa STAROGARD GD.10
Julia CzpiewskaGKS Wieżyca Stężyca II10
Roksana WidełkaUKS Zatoka 95 Puck I10
Matylda WróblewskaMTS Kwidzyn10
Kinga PustkowskaUKS Orzeł Subkowy10
Alicja MiszewskaUKS Lider Dębogórze9
Julianna JażdżewskaUKS Wilki Chwaszczyno9
Alicja PlucińskaUKS Lider Dębogórze9
Agata KopycińskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia9
Eliza JankowskaUKS Orzeł Malbork9
Julia SkóraUKS Lider Dębogórze9
Milena PłoskaUKS Zatoka 95 Puck II9
Anna StefańskaUKS Zatoka 95 Puck I9
Dominika JaniakUKS Zatoka 95 Puck I9
Natalia NiewiadomskaUKS Wilki Chwaszczyno9
Wiktoria WasilewskaUKS Wilki Chwaszczyno9
Wiktoria NitaPTPS - ZSS Człuchów9
Natalia LewańczykAkademia Siatkówki Pliński & Wika9
Oliwia MichalskaUKS Ogólniak Nowy Dwór Gd.9
Hanna SzornakUKS Zatoka 95 Puck I9
Nikola DamaszkUKS Lider Dębogórze9
Joanna OberlandPTPS - ZSS Człuchów9
Marcelina KaszubaUKS Lider Dębogórze9
Nadia GrochowskaGKS Wieżyca Stężyca I8
Paulina MejnaUKS Wilki Chwaszczyno8
Antonina BociekPTPS - ZSS Człuchów8
Julia WinnickaMTS Kwidzyn8
Julia KwaśniakUKS Orzeł Subkowy8
Lena KuczyńskaSN Gedania Gdańsk II8
Antonina KłosowskaUKS Jasieniak Gdańsk8
Marianna PogorzałyUKS Zatoka 95 Puck II8
Oliwia GańskaKS BAT Sierakowice8
Gaja GałązkaUKS AS Trefl Gdańsk8
Blanka GawłowiczPTPS - ZSS Człuchów8
Kinga SmentochKS BAT Sierakowice8
Klaudia DeikKS BAT Sierakowice8
Antonina KozdrowskaTPS Czarni Słupsk8
Barbara GrejmanGKS Wieżyca Stężyca I8
Wiktoria BiałekSN Gedania Gdańsk I8
Agata SpychalskaKS BAT Sierakowice8
Wiktoria SzymańskaPTPS - ZSS Człuchów8
Katarzyna KwiatkowskaTPS Czarni Słupsk8
Marcelina WiśniewskaKS BAT Sierakowice8
Urszula MakuratGKS Wieżyca Stężyca II8
Maja WoźniakKS BAT Sierakowice8
Julia SzudzikTPS Czarni Słupsk8
Katarzyna SokolnickaUKS AS Trefl Gdańsk8
Natalia GrzesiakUKS Orzeł Subkowy8
Julia SkorupskaTPS Czarni Słupsk8
Nadia SamelAkademia Piłki Siatkowej Rumia8
Lena RoczyniewskaUKS Gdyńska Akademia Siatkówki I7
Rima CzernialisAkademia Piłki Siatkowej Rumia7
Marta NowalińskaUKS Lider Dębogórze7
Kamila GóreckaSPS Lębork 7
Kinga ChudykaUKS Orzeł Subkowy7
Marcelina UrbańskaUKS Lider Dębogórze7
Amelia LaddachSPS Lębork 7
Anastazja MaszotaSPS Lębork 7
Antonina SłomińskaUKS AS Trefl Gdańsk7
Maja MaszotaSPS Lębork 7
Lena CebelaUKS AS Trefl Gdańsk7
Wiktoria StockaSN Gedania Gdańsk I7
Wiktoria FormelaUKS Lider Dębogórze7
Zofia SkrzypkowskaGKS Wieżyca Stężyca II7
Zuzanna KędziorUKS Jasieniak Gdańsk7
Nikola OssowskaUKS Zatoka 95 Puck I7
Karolina DrzeżdżonUKS Zatoka 95 Puck II7
Zuzanna KnutPTPS - ZSS Człuchów6
Zofia SztabińskaUKS Ogólniak Nowy Dwór Gd.6
Zuzanna RachwałUKS Lider Dębogórze6
Zuzanna GlinkowskaKaEmKa STAROGARD GD.6
Emilia OlechUKS Orzeł Subkowy6
Antonina MiśkowiecUKS Gdyńska Akademia Siatkówki I6
Alina StankiewiczUKS Zatoka 95 Puck II6
Zofia KulinUKS Orzeł Malbork6
Patrycja JabłońskaUKS AS Trefl Gdańsk6
Maja PecaSN Gedania Gdańsk I6
Martyna RumszewiczUKS AS Trefl Gdańsk6
Aleksandra RompaKS BAT Sierakowice6
Maja GojtowskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia6
Kinga WentaKS BAT Sierakowice6
Zuzanna OlszewskaUKS Gdyńska Akademia Siatkówki II6
Maja SicińskaUKS Lider Dębogórze6
Zofia FrejnagielMTS Kwidzyn6
Nadia TuskGKS Wieżyca Stężyca II5
Zuzia GrabowiczUKS Wilki Chwaszczyno5
Amelia SzultkaPTPS - ZSS Człuchów5
Amelia GniaźSN Gedania Gdańsk I5
Julia KosGKS Wieżyca Stężyca II5
Aleksandra GrzywakSN Gedania Gdańsk I5
Maria PitrowskaUKS AS Trefl Gdańsk5
Karolina BednarekGKS Wieżyca Stężyca II5
Olimpia CzajkaSPS Lębork 5
Dagmara LinsztedtSPS Lębork 4
Barbara WawrzyniakUKS Wilki Chwaszczyno4
Amelia WerbickaAkademia Piłki Siatkowej Rumia4
Julia KulaszewiczGKS Wieżyca Stężyca II4
Roksana NazorekMTS Kwidzyn4
Izabela KropSPS Lębork 4
Julia SkierkowskaSN Gedania Gdańsk II4
Wiktoria MęczykowskaGKS Wieżyca Stężyca II4
Oliwia BachUKS Wilki Chwaszczyno4
Julia TomczykGKS Wieżyca Stężyca II4
Amelia BłąkKaEmKa STAROGARD GD.4
Maja BrewkoGKS Wieżyca Stężyca II4
Marta KaczkowskaUKS Jasieniak Gdańsk4
Maja PośpiechUKS Orzeł Malbork4
Nadia KusajAkademia Piłki Siatkowej Rumia4
Klaudia KaczyńskaUKS Lider Dębogórze4
Lena BednarekGKS Wieżyca Stężyca II4
Zofia KowalewskaPTPS - ZSS Człuchów4
Klaudia PietruczukUKS Ogólniak Nowy Dwór Gd.4
Aleksandra PacAkademia Siatkówki Pliński & Wika3
Julia FolgaSPS Lębork 3
Anna KubernaUKS Wilki Chwaszczyno3
Kinga RucińskaSPS Lębork 3
Magdalena GappaPTPS - ZSS Człuchów3
Urszula LeliwaUKS Wilki Chwaszczyno3
Daria BylczyńskaMTS Kwidzyn3
Julia GółkowskaMTS Kwidzyn3
Maja ŚwierczyńskaMTS Kwidzyn3
Emilia GnebaUKS AS Trefl Gdańsk3
Aleksandra OkuniewskaKS BAT Sierakowice3
Łucja KrauseGKS Wieżyca Stężyca II3
Aleksandra BrzezińskaKaEmKa STAROGARD GD.3
Roksana BurczykUKS Zatoka 95 Puck I3
Alicja KawkaKaEmKa STAROGARD GD.3
Emilia MarkiewiczSN Gedania Gdańsk I3
Pola PuszczPTPS - ZSS Człuchów3
Oliwia BocheńskaUKS Orzeł Malbork3
Kamila LinkoUKS Jasieniak Gdańsk3
Zofia BorkowskaSPS Lębork 3
Maja OrlikowskaUKS Gdyńska Akademia Siatkówki II3
Weronika RuthaUKS Zatoka 95 Puck I3
Nikola JażdżewskaKS BAT Sierakowice3
Iga FilipczakUKS Lider Dębogórze3
Zuzanna RichterAkademia Siatkówki Pliński & Wika3
Antonina MarkowcUKS Zatoka 95 Puck II2
Nikola DorofiejczukPTPS - ZSS Człuchów2
Jagoda RuszkowskaUKS Zatoka 95 Puck I2
Zuzanna JanowiczSPS Lębork 2
Vikcoria HyńkoTPS Czarni Słupsk2
Julia OstrowskaGKS Wieżyca Stężyca II2
Magdalena BigusKS BAT Sierakowice2
Liliana BronkGKS Wieżyca Stężyca II2
Wiktoria KobielaGKS Wieżyca Stężyca II2
Anna OlterGKS Wieżyca Stężyca II2
Aleksandra DalekaGKS Wieżyca Stężyca II2
Nicol Białek-WikaUKS Lider Dębogórze2
Judyta TomeczkowskaKS BAT Sierakowice2
Pola ZdybUKS Orzeł Subkowy2
Sandra JankowskaGKS Wieżyca Stężyca II2
Zuzanna EllwartUKS Zatoka 95 Puck I2
Nadia SzulcKaEmKa STAROGARD GD.2
Julia KolkaSPS Lębork 2
Kalina MłyńskaSPS Lębork 2
Karolina FormelaSPS Lębork 2
Marcelina DykUKS Orzeł Subkowy2
Jagoda ZakrzewskaUKS Orzeł Subkowy2
Patrycja LessnauUKS Zatoka 95 Puck II2
Maya SkoczylasUKS Orzeł Subkowy2
Amelia OrłowskaTPS Czarni Słupsk1
Vladyslava LutsenkoUKS Zatoka 95 Puck II1
Olga BednarskaUKS Ogólniak Nowy Dwór Gd.1
Milena BrzezińskaUKS Ogólniak Nowy Dwór Gd.1
Lena TkaczykUKS Ogólniak Nowy Dwór Gd.1
Hanna KołtekUKS Ogólniak Nowy Dwór Gd.1
Julia LiszewskaUKS Wilki Chwaszczyno1
Nikola MarzejonUKS Zatoka 95 Puck II1
Maja MizielińskaTPS Czarni Słupsk1
Emilia KędziorUKS Lider Dębogórze1
Sandra KrystaszekUKS Lider Dębogórze1
Weronika ŁukaszewskaMTS Kwidzyn1
Kinga PoglettkeUKS Zatoka 95 Puck I1
Julia AlaśkiewiczUKS Gdyńska Akademia Siatkówki II1
Joanna GajosUKS Gdyńska Akademia Siatkówki I1
Julia KoniewskaUKS Zatoka 95 Puck II1