Juniorki Młodsze - Zawodniczki

imie i nazwiskodrużynamecze
Alicja StanuchSPS Lębork15
Marlena GrudzińskaSPS Lębork15
Kinga JęchorekSPS Lębork15
Agata MajrowskaSPS Lębork15
Martyna RytaSPS Lębork15
Natalia ChruszczUKS Gdyńska Akademia Siatkówki14
Paulina HinzUKS Gdyńska Akademia Siatkówki14
Joanna ZimnowodaSPS Lębork14
Lena PokrzywińskaUKS Gdyńska Akademia Siatkówki14
Karolina ChludzińskaUKS Gdyńska Akademia Siatkówki14
Wiktoria MiotkSPS Lębork14
Dominika MiśkówUKS Gdyńska Akademia Siatkówki13
Zofia LitwicGedania Gdańsk12
Olimpia CzajkaSPS Lębork12
Martyna CybulskaUKS Gdyńska Akademia Siatkówki12
Alicja KrampUKS Gdyńska Akademia Siatkówki12
Kinga BłaszkiewiczGedania Gdańsk12
Małgorzata KremerGedania Gdańsk12
Magdalena BorysewiczGedania Gdańsk12
Zuzanna ŚliwiakGedania Gdańsk12
Amelia FiodorowiczGedania Gdańsk12
Julia JachimowskaGedania Gdańsk11
Nadia Sowa Gedania Gdańsk11
Amelia KamińskaGedania Gdańsk10
Maja AdamowiczSPS Lębork10
Natalia ZalewskaUKS Gdyńska Akademia Siatkówki10
Karolina KolanGedania Gdańsk10
Pola JoszczakGedania Gdańsk9
Lena RoczyniewskaUKS Gdyńska Akademia Siatkówki9
Zofia SzylbertUKS Gdyńska Akademia Siatkówki9
Alicja DabkiewiczGedania Gdańsk9
Oliwia SkrzypkowskaAS Trefl Gdańsk I8
Zofia JanikGedania Gdańsk8
Weronika ZielińskaAS Trefl Gdańsk I8
Marta DobrowolskaAS Trefl Gdańsk I8
Zuzanna ŻołędziewskaGOLDEN Orzeł Malbork8
Weronika RzepkowskaKaEmKa Starogard Gdańsk8
Maria KałaczyńskaAS Trefl Gdańsk I8
Małgorzata JakubczykGOLDEN Orzeł Malbork8
Maja PielakKaEmKa Starogard Gdańsk8
Patrycja KurpiewskaAS Trefl Gdańsk I8
Nadia KamińskaKaEmKa Starogard Gdańsk8
Oliwia SzczeblewskaKaEmKa Starogard Gdańsk8
Magdalena PiątekAkademia Piłki Siatkowej Rumia 7
Julia SzychalewskaGOLDEN Orzeł Malbork7
Nina PlotzkeAkademia Piłki Siatkowej Rumia 7
Kaja KarabinAS Trefl Gdańsk I7
Agata DydymskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia 7
Amelia SemmerlingUKS Gdyńska Akademia Siatkówki7
Klaudia PozorskaAS Trefl Gdańsk I7
Malwina SzemborowskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia 7
Martyna AftańskaAS Trefl Gdańsk I7
Maria BoniekTPS Czarni Słupsk7
Roksana KasińskaTPS Czarni Słupsk7
Karolina KoprowskaTPS Czarni Słupsk7
Oliwia WasilewskaGOLDEN Orzeł Malbork7
Oliwia BocheńskaGOLDEN Orzeł Malbork7
Laura KulingKaEmKa Starogard Gdańsk7
Natalia JureckaWieżyca 2011 Stężyca-Politechnika Gdańska 7
Sonia KlecanWieżyca 2011 Stężyca-Politechnika Gdańska 7
Urszula OsikaUKS Gdyńska Akademia Siatkówki7
Kaja HalabaTPS Czarni Słupsk7
Laura WareckaAS Trefl Gdańsk I7
Alicja KoprowskaTPS Czarni Słupsk7
Nikola FredaKaEmKa Starogard Gdańsk7
Daria SobiechGOLDEN Orzeł Malbork7
Patrycja PaszkeTPS Czarni Słupsk7
Agata HalkiewiczAkademia Piłki Siatkowej Rumia 6
Julia ReclawGedania Gdańsk6
Ivanka MyronenkoTPS Czarni Słupsk6
Wiktoria Skrzypkowska AS Trefl Gdańsk II6
Zuzanna ZajdaAkademia Piłki Siatkowej Rumia 6
Zuzanna StruzikAS Trefl Gdańsk II6
Patrycja Wiśniewska Wieżyca 2011 Stężyca-Politechnika Gdańska 6
Zuzanna KocembaGedania Gdańsk6
Kaja MalczewskaWieżyca 2011 Stężyca-Politechnika Gdańska 6
Zuzanna UrbańskaGOLDEN Orzeł Malbork6
Adrianna Mańkiewicz KaEmKa Starogard Gdańsk6
Nicol GralakAS Trefl Gdańsk I6
Maria KurnatowskaAS Trefl Gdańsk II6
Anna ZmudczyńskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia 6
Michalina IwanickaAS Trefl Gdańsk II6
Antonina KozdrowskaTPS Czarni Słupsk6
Anna RochnowskaWieżyca 2011 Stężyca-Politechnika Gdańska 6
Jadwiga GuzewskaTPS Czarni Słupsk6
Sara DorawaSPS Lębork6
Julia GralewskaGOLDEN Orzeł Malbork6
Kalina KlemensWieżyca 2011 Stężyca-Politechnika Gdańska 6
Eliza JankowskaGOLDEN Orzeł Malbork6
Marta SadowskaGOLDEN Orzeł Malbork6
Nadia ZdrojewskaKaEmKa Starogard Gdańsk6
Barbara LisieckaAS Trefl Gdańsk I6
Michalina ŁukiewiczKaEmKa Starogard Gdańsk5
Amelia WiatrakTPS Czarni Słupsk5
Małgorzata OrlikowskaUKS Gdyńska Akademia Siatkówki5
Martyna BruździakAS Trefl Gdańsk II5
Natalia KaczmarskaUKS Gdyńska Akademia Siatkówki5
Marcelina RowińskaWieżyca 2011 Stężyca-Politechnika Gdańska 5
Oliwia CiechomskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia 5
Lena GrzybAS Trefl Gdańsk II5
Daria WicaWieżyca 2011 Stężyca-Politechnika Gdańska 5
Olga PiętkaGOLDEN Orzeł Malbork5
Martyna MężyńskaAS Trefl Gdańsk II5
Martyna SiecińskaAS Trefl Gdańsk II5
Weronika ŻulewskaWieżyca 2011 Stężyca-Politechnika Gdańska 5
Zofia NawójAS Trefl Gdańsk II5
Maja WarchołWieżyca 2011 Stężyca-Politechnika Gdańska 5
Nadia JochemczakTPS Czarni Słupsk5
Barbara GrejmanWieżyca 2011 Stężyca-Politechnika Gdańska 5
Aleksandra PróchniakTPS Czarni Słupsk4
Oliwia PaprzyckaKaEmKa Starogard Gdańsk4
Julia ŁobaczAS Trefl Gdańsk I4
Adrianna ZarębskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia 4
Katarzyna KwiatkowskaTPS Czarni Słupsk4
Zofia VogelsingierGOLDEN Orzeł Malbork4
Nikola ŁukomskaTPS Czarni Słupsk4
Antonina DumańskaWieżyca 2011 Stężyca-Politechnika Gdańska 4
Nicole WesołowskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia 4
Julia HeweltWieżyca 2011 Stężyca-Politechnika Gdańska 4
Iga PiasnyWieżyca 2011 Stężyca-Politechnika Gdańska 4
Elżbieta SarnaAkademia Piłki Siatkowej Rumia 4
Pola MadziewiczAS Trefl Gdańsk II4
Zuzanna MaciejewiczWieżyca 2011 Stężyca-Politechnika Gdańska 4
Maja RogaczewskaAS Trefl Gdańsk II4
Karolina SkonecznaWieżyca 2011 Stężyca-Politechnika Gdańska 4
Anna FiedorowiczWieżyca 2011 Stężyca-Politechnika Gdańska 4
Klara OlszewskaWieżyca 2011 Stężyca-Politechnika Gdańska 4
Otylia PikułaWieżyca 2011 Stężyca-Politechnika Gdańska 4
Zofia PrewdaWieżyca 2011 Stężyca-Politechnika Gdańska 4
Zuzanna Nadolska UKS Orzeł Subkowy3
Zuzanna KarszniaUKS Zatok 95 Pucka3
Zuzanna CzechowskaUKS Orzeł Subkowy3
Amelia DanowskaUKS Zatok 95 Pucka3
Julia GolińskaWieżyca 2011 Stężyca-Politechnika Gdańska 3
Amelia JaschkeUKS Zatok 95 Pucka3
Weronika GrzechAkademia Piłki Siatkowej Rumia 3
Julia LaskowskaUKS Orzeł Subkowy3
Agata StencelSPS Lębork3
Dagmara LinsztedtSPS Lębork3
Julia NowopolskaUKS Orzeł Subkowy3
Natalia KaliskaWieżyca 2011 Stężyca-Politechnika Gdańska 3
Marta StrengUKS Zatok 95 Pucka3
Klara OrzełAS Trefl Gdańsk II3
Marta TrutaUKS Orzeł Subkowy3
Weronika KozłowskaUKS Zatok 95 Pucka3
Nadia GrochowskaWieżyca 2011 Stężyca-Politechnika Gdańska 3
Laura SzuksztaGOLDEN Orzeł Malbork3
Julia DettlaffUKS Zatok 95 Pucka3
Julia KiernozekUKS Zatok 95 Pucka3
Alicja StefańskaUKS Zatok 95 Pucka3
Alicja BondaKaEmKa Starogard Gdańsk3
Anna StefańskaUKS Zatok 95 Pucka3
Wiktoria MielnikUKS Zatok 95 Pucka3
Maria Kurowska Akademia Piłki Siatkowej Rumia 2
Dominika DykUKS Orzeł Subkowy2
Roksana Roszkowska Akademia Piłki Siatkowej Rumia 2
Agnieszka KulkaUKS Zatok 95 Pucka2
Zuzanna SzymańskaKaEmKa Starogard Gdańsk2
Amelia BorrisUKS Orzeł Subkowy2
Julia BadowskaUKS Zatok 95 Pucka2
Martyna Podlaska Wieżyca 2011 Stężyca-Politechnika Gdańska 2
Kinga PustkowskaUKS Orzeł Subkowy2
Zofia KulinGOLDEN Orzeł Malbork2
Lilia SałekAS Trefl Gdańsk II2
Agata KwiecińskaWieżyca 2011 Stężyca-Politechnika Gdańska 2
Julia SkorupskaTPS Czarni Słupsk2
Victoria Pola JanikGedania Gdańsk2
Natalia KarpaTPS Czarni Słupsk1
Antonina MiśkowiecUKS Gdyńska Akademia Siatkówki1
Kinga ChudykaUKS Orzeł Subkowy1
Natalia GrzesiakUKS Orzeł Subkowy1
Martyna JasińskaUKS Zatok 95 Pucka1
Katarzyna SokolnickaAS Trefl Gdańsk I1
Magdalena KaczorowskaAS Trefl Gdańsk I1
Suzana JasińskaUKS Zatok 95 Pucka1
Gaja GałązkaAS Trefl Gdańsk I1
Natalia RzepczykUKS Orzeł Subkowy1
Aleksandra BrzoskowskaWieżyca 2011 Stężyca-Politechnika Gdańska 1
Joanna ŁukowskaUKS Zatok 95 Pucka1
Vanessa BulendaAkademia Piłki Siatkowej Rumia 1
Antonina SłomińskaAS Trefl Gdańsk I1
Karolina DziubakiewiczAkademia Piłki Siatkowej Rumia 1
Maria PiotrowskaAS Trefl Gdańsk I1
Martyna DawidowskaWieżyca 2011 Stężyca-Politechnika Gdańska 1
Mia TacakiewiczAkademia Piłki Siatkowej Rumia 1
Maja PośpiechGOLDEN Orzeł Malbork1
Lena SzerszeńAS Trefl Gdańsk II1
Oliwia PelplińskaUKS Orzeł Subkowy1
Julia KwaśniakUKS Orzeł Subkowy1
Maja KoseckaKaEmKa Starogard Gdańsk1
Emilia OlechUKS Orzeł Subkowy1
Julia CencelekWieżyca 2011 Stężyca-Politechnika Gdańska 1
Zuzanna LangeUKS Gdyńska Akademia Siatkówki1