Juniorki Młodsze - Zawodniczki

imie i nazwiskodrużynamecze
Agata MajrowskaSPS Lębork15
Martyna RytaSPS Lębork15
Alicja StanuchSPS Lębork15
Marlena GrudzińskaSPS Lębork15
Kinga JęchorekSPS Lębork15
Wiktoria MiotkSPS Lębork14
Natalia ChruszczUKS Gdyńska Akademia Siatkówki14
Paulina HinzUKS Gdyńska Akademia Siatkówki14
Joanna ZimnowodaSPS Lębork14
Lena PokrzywińskaUKS Gdyńska Akademia Siatkówki14
Karolina ChludzińskaUKS Gdyńska Akademia Siatkówki14
Dominika MiśkówUKS Gdyńska Akademia Siatkówki13
Małgorzata KremerGedania Gdańsk12
Magdalena BorysewiczGedania Gdańsk12
Zuzanna ŚliwiakGedania Gdańsk12
Amelia FiodorowiczGedania Gdańsk12
Zofia LitwicGedania Gdańsk12
Olimpia CzajkaSPS Lębork12
Martyna CybulskaUKS Gdyńska Akademia Siatkówki12
Alicja KrampUKS Gdyńska Akademia Siatkówki12
Kinga BłaszkiewiczGedania Gdańsk12
Nadia Sowa Gedania Gdańsk11
Julia JachimowskaGedania Gdańsk11
Amelia KamińskaGedania Gdańsk10
Maja AdamowiczSPS Lębork10
Natalia ZalewskaUKS Gdyńska Akademia Siatkówki10
Karolina KolanGedania Gdańsk10
Lena RoczyniewskaUKS Gdyńska Akademia Siatkówki9
Zofia SzylbertUKS Gdyńska Akademia Siatkówki9
Alicja DabkiewiczGedania Gdańsk9
Pola JoszczakGedania Gdańsk9
Nadia KamińskaKaEmKa Starogard Gdańsk8
Patrycja KurpiewskaAS Trefl Gdańsk I8
Oliwia SzczeblewskaKaEmKa Starogard Gdańsk8
Oliwia SkrzypkowskaAS Trefl Gdańsk I8
Zofia JanikGedania Gdańsk8
Weronika ZielińskaAS Trefl Gdańsk I8
Marta DobrowolskaAS Trefl Gdańsk I8
Weronika RzepkowskaKaEmKa Starogard Gdańsk8
Zuzanna ŻołędziewskaGOLDEN Orzeł Malbork8
Maja PielakKaEmKa Starogard Gdańsk8
Maria KałaczyńskaAS Trefl Gdańsk I8
Małgorzata JakubczykGOLDEN Orzeł Malbork8
Oliwia WasilewskaGOLDEN Orzeł Malbork7
Laura KulingKaEmKa Starogard Gdańsk7
Natalia JureckaWieżyca 2011 Stężyca-Politechnika Gdańska 7
Oliwia BocheńskaGOLDEN Orzeł Malbork7
Sonia KlecanWieżyca 2011 Stężyca-Politechnika Gdańska 7
Urszula OsikaUKS Gdyńska Akademia Siatkówki7
Kaja HalabaTPS Czarni Słupsk7
Laura WareckaAS Trefl Gdańsk I7
Alicja KoprowskaTPS Czarni Słupsk7
Daria SobiechGOLDEN Orzeł Malbork7
Patrycja PaszkeTPS Czarni Słupsk7
Nikola FredaKaEmKa Starogard Gdańsk7
Julia SzychalewskaGOLDEN Orzeł Malbork7
Magdalena PiątekAkademia Piłki Siatkowej Rumia 7
Kaja KarabinAS Trefl Gdańsk I7
Nina PlotzkeAkademia Piłki Siatkowej Rumia 7
Amelia SemmerlingUKS Gdyńska Akademia Siatkówki7
Agata DydymskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia 7
Klaudia PozorskaAS Trefl Gdańsk I7
Malwina SzemborowskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia 7
Maria BoniekTPS Czarni Słupsk7
Martyna AftańskaAS Trefl Gdańsk I7
Roksana KasińskaTPS Czarni Słupsk7
Karolina KoprowskaTPS Czarni Słupsk7
Antonina KozdrowskaTPS Czarni Słupsk6
Anna RochnowskaWieżyca 2011 Stężyca-Politechnika Gdańska 6
Michalina IwanickaAS Trefl Gdańsk II6
Jadwiga GuzewskaTPS Czarni Słupsk6
Sara DorawaSPS Lębork6
Julia GralewskaGOLDEN Orzeł Malbork6
Kalina KlemensWieżyca 2011 Stężyca-Politechnika Gdańska 6
Eliza JankowskaGOLDEN Orzeł Malbork6
Nadia ZdrojewskaKaEmKa Starogard Gdańsk6
Marta SadowskaGOLDEN Orzeł Malbork6
Barbara LisieckaAS Trefl Gdańsk I6
Agata HalkiewiczAkademia Piłki Siatkowej Rumia 6
Julia ReclawGedania Gdańsk6
Ivanka MyronenkoTPS Czarni Słupsk6
Wiktoria Skrzypkowska AS Trefl Gdańsk II6
Patrycja Wiśniewska Wieżyca 2011 Stężyca-Politechnika Gdańska 6
Zuzanna ZajdaAkademia Piłki Siatkowej Rumia 6
Zuzanna StruzikAS Trefl Gdańsk II6
Zuzanna KocembaGedania Gdańsk6
Kaja MalczewskaWieżyca 2011 Stężyca-Politechnika Gdańska 6
Adrianna Mańkiewicz KaEmKa Starogard Gdańsk6
Zuzanna UrbańskaGOLDEN Orzeł Malbork6
Nicol GralakAS Trefl Gdańsk I6
Maria KurnatowskaAS Trefl Gdańsk II6
Anna ZmudczyńskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia 6
Martyna SiecińskaAS Trefl Gdańsk II5
Weronika ŻulewskaWieżyca 2011 Stężyca-Politechnika Gdańska 5
Zofia NawójAS Trefl Gdańsk II5
Maja WarchołWieżyca 2011 Stężyca-Politechnika Gdańska 5
Barbara GrejmanWieżyca 2011 Stężyca-Politechnika Gdańska 5
Nadia JochemczakTPS Czarni Słupsk5
Amelia WiatrakTPS Czarni Słupsk5
Michalina ŁukiewiczKaEmKa Starogard Gdańsk5
Małgorzata OrlikowskaUKS Gdyńska Akademia Siatkówki5
Martyna BruździakAS Trefl Gdańsk II5
Natalia KaczmarskaUKS Gdyńska Akademia Siatkówki5
Marcelina RowińskaWieżyca 2011 Stężyca-Politechnika Gdańska 5
Daria WicaWieżyca 2011 Stężyca-Politechnika Gdańska 5
Oliwia CiechomskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia 5
Lena GrzybAS Trefl Gdańsk II5
Olga PiętkaGOLDEN Orzeł Malbork5
Martyna MężyńskaAS Trefl Gdańsk II5
Zofia PrewdaWieżyca 2011 Stężyca-Politechnika Gdańska 4
Julia ŁobaczAS Trefl Gdańsk I4
Aleksandra PróchniakTPS Czarni Słupsk4
Oliwia PaprzyckaKaEmKa Starogard Gdańsk4
Zofia VogelsingierGOLDEN Orzeł Malbork4
Nikola ŁukomskaTPS Czarni Słupsk4
Adrianna ZarębskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia 4
Katarzyna KwiatkowskaTPS Czarni Słupsk4
Antonina DumańskaWieżyca 2011 Stężyca-Politechnika Gdańska 4
Nicole WesołowskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia 4
Julia HeweltWieżyca 2011 Stężyca-Politechnika Gdańska 4
Iga PiasnyWieżyca 2011 Stężyca-Politechnika Gdańska 4
Elżbieta SarnaAkademia Piłki Siatkowej Rumia 4
Pola MadziewiczAS Trefl Gdańsk II4
Zuzanna MaciejewiczWieżyca 2011 Stężyca-Politechnika Gdańska 4
Maja RogaczewskaAS Trefl Gdańsk II4
Karolina SkonecznaWieżyca 2011 Stężyca-Politechnika Gdańska 4
Anna FiedorowiczWieżyca 2011 Stężyca-Politechnika Gdańska 4
Klara OlszewskaWieżyca 2011 Stężyca-Politechnika Gdańska 4
Otylia PikułaWieżyca 2011 Stężyca-Politechnika Gdańska 4
Laura SzuksztaGOLDEN Orzeł Malbork3
Julia DettlaffUKS Zatok 95 Pucka3
Julia KiernozekUKS Zatok 95 Pucka3
Alicja BondaKaEmKa Starogard Gdańsk3
Alicja StefańskaUKS Zatok 95 Pucka3
Anna StefańskaUKS Zatok 95 Pucka3
Wiktoria MielnikUKS Zatok 95 Pucka3
Zuzanna KarszniaUKS Zatok 95 Pucka3
Zuzanna Nadolska UKS Orzeł Subkowy3
Amelia DanowskaUKS Zatok 95 Pucka3
Julia GolińskaWieżyca 2011 Stężyca-Politechnika Gdańska 3
Zuzanna CzechowskaUKS Orzeł Subkowy3
Amelia JaschkeUKS Zatok 95 Pucka3
Julia LaskowskaUKS Orzeł Subkowy3
Weronika GrzechAkademia Piłki Siatkowej Rumia 3
Agata StencelSPS Lębork3
Julia NowopolskaUKS Orzeł Subkowy3
Natalia KaliskaWieżyca 2011 Stężyca-Politechnika Gdańska 3
Marta StrengUKS Zatok 95 Pucka3
Klara OrzełAS Trefl Gdańsk II3
Dagmara LinsztedtSPS Lębork3
Marta TrutaUKS Orzeł Subkowy3
Weronika KozłowskaUKS Zatok 95 Pucka3
Nadia GrochowskaWieżyca 2011 Stężyca-Politechnika Gdańska 3
Martyna Podlaska Wieżyca 2011 Stężyca-Politechnika Gdańska 2
Amelia BorrisUKS Orzeł Subkowy2
Julia BadowskaUKS Zatok 95 Pucka2
Kinga PustkowskaUKS Orzeł Subkowy2
Zofia KulinGOLDEN Orzeł Malbork2
Lilia SałekAS Trefl Gdańsk II2
Agata KwiecińskaWieżyca 2011 Stężyca-Politechnika Gdańska 2
Julia SkorupskaTPS Czarni Słupsk2
Victoria Pola JanikGedania Gdańsk2
Roksana Roszkowska Akademia Piłki Siatkowej Rumia 2
Maria Kurowska Akademia Piłki Siatkowej Rumia 2
Dominika DykUKS Orzeł Subkowy2
Agnieszka KulkaUKS Zatok 95 Pucka2
Zuzanna SzymańskaKaEmKa Starogard Gdańsk2
Lena SzerszeńAS Trefl Gdańsk II1
Maja PośpiechGOLDEN Orzeł Malbork1
Oliwia PelplińskaUKS Orzeł Subkowy1
Maja KoseckaKaEmKa Starogard Gdańsk1
Julia KwaśniakUKS Orzeł Subkowy1
Julia CencelekWieżyca 2011 Stężyca-Politechnika Gdańska 1
Emilia OlechUKS Orzeł Subkowy1
Zuzanna LangeUKS Gdyńska Akademia Siatkówki1
Natalia KarpaTPS Czarni Słupsk1
Antonina MiśkowiecUKS Gdyńska Akademia Siatkówki1
Kinga ChudykaUKS Orzeł Subkowy1
Natalia GrzesiakUKS Orzeł Subkowy1
Martyna JasińskaUKS Zatok 95 Pucka1
Katarzyna SokolnickaAS Trefl Gdańsk I1
Magdalena KaczorowskaAS Trefl Gdańsk I1
Gaja GałązkaAS Trefl Gdańsk I1
Suzana JasińskaUKS Zatok 95 Pucka1
Natalia RzepczykUKS Orzeł Subkowy1
Aleksandra BrzoskowskaWieżyca 2011 Stężyca-Politechnika Gdańska 1
Joanna ŁukowskaUKS Zatok 95 Pucka1
Vanessa BulendaAkademia Piłki Siatkowej Rumia 1
Antonina SłomińskaAS Trefl Gdańsk I1
Martyna DawidowskaWieżyca 2011 Stężyca-Politechnika Gdańska 1
Karolina DziubakiewiczAkademia Piłki Siatkowej Rumia 1
Maria PiotrowskaAS Trefl Gdańsk I1
Mia TacakiewiczAkademia Piłki Siatkowej Rumia 1