Młodzicy - Zawodnicy

imie i nazwiskodrużynamecze
Wojciech WojtaszczykPTPS Człuchów17
Oskar DowkszaPTPS Człuchów17
Kamil KurasTrefl SA Gdańsk I17
Adam PotempaTrefl SA Gdańsk I17
Aleksy KolaszewskiPTPS Człuchów17
Oliwier KuropatwaTrefl SA Gdańsk I17
Olgierd SkóraTrefl SA Gdańsk I17
Radosław BaranowskiPTPS Człuchów17
Filip RutkowskiPTPS Człuchów16
Marcel SchadachTrefl SA Gdańsk I16
Marcel BiernikowiczPTPS Człuchów15
Wiktor AszykUKS Jasieniak Gdańsk15
Antoni AleksandrowiczUKS Jasieniak Gdańsk15
Michał Dąbrowski UKS Jasieniak Gdańsk15
Mikołaj KierkowskiUKS Jasieniak Gdańsk15
Artur BoruckiUKS Jasieniak Gdańsk15
Aleksander KwiatkowskiUKS Jasieniak Gdańsk15
Maksymilian BelczewskiKaEmKa Starogard Gd.15
Łukasz PiotrowiczTrefl SA Gdańsk I15
Jan PacholskiTrefl SA Gdańsk I15
Max MajKaEmKa Starogard Gd.15
Adam SaidowskiKaEmKa Starogard Gd.14
Arkadiusz WlazłyTrefl SA Gdańsk I14
Jakub TrawickiKaEmKa Starogard Gd.14
Bartłomiej PielakKaEmKa Starogard Gd.14
Marcel SłowińskiPTPS Człuchów14
Michał NikonowiczTrefl SA Gdańsk I13
Mateusz LandsbergKaEmKa Starogard Gd.13
Nikodem FrygaKaEmKa Starogard Gd.13
Paweł RzepkowskiKaEmKa Starogard Gd.12
Igor PawlakGdyńska Akademia Siatkówki12
Mariusz GulaGdyńska Akademia Siatkówki12
Mateusz KuczkowskiGdyńska Akademia Siatkówki12
Krzysztof PrzekowiakGdyńska Akademia Siatkówki12
Michał KursaKaEmKa Starogard Gd.12
Szymon PyzalskiGdyńska Akademia Siatkówki12
Dorian StrzyżewskiGdyńska Akademia Siatkówki12
Antoni BabiuchUKS Jasieniak Gdańsk11
Maciej KoronaTrefl SA Gdańsk I11
Tymon ŚcibiorUKS Jasieniak Gdańsk11
Tomasz KiszkurnoTrefl Gdańsk SA II10
Mikołaj KonyszSPS Lębork10
Julisz PartykaSPS Lębork10
Mateusz NykTrefl Gdańsk SA II10
Rafał PączekTrefl Gdańsk SA II10
Szymon WejerSPS Lębork10
Oliwier ZenioTrefl Gdańsk SA II10
Szymon KlawikowskiGdyńska Akademia Siatkówki10
Antoni MarczukGdyńska Akademia Siatkówki10
Marcel SzulcGdyńska Akademia Siatkówki10
Łukasz MalekTrefl Gdańsk SA II10
Michał DawidowskiSPS Lębork10
Nikodem BrzoskowskiTrefl Gdańsk SA II10
Aleksander KowalskiSPS Lębork9
Jakub SelonkeSPS Lębork9
Igor BagińskiUKS Jasieniak Gdańsk9
Gerard KozłowskiUKS Jasieniak Gdańsk9
Marcel WrońskiGdyńska Akademia Siatkówki9
Mateusz SkierkowskiTrefl Gdańsk SA II8
Piotr PawlewiczKaEmKa Starogard Gd.8
Franciszek FronczekTrefl Gdańsk SA II8
Michał BarbachowskiMKS KORAB Puck8
Borys CiskowskiMKS KORAB Puck8
Wojciech MichalewskiMKS KORAB Puck8
Sebastian FerraMKS KORAB Puck8
Konrad KorzeniowskiTrefl Gdańsk SA II8
Wiktor SzymczykMKS KORAB Puck8
Maciej ŚwierczyńskiSPS Lębork8
Marcel HukTrefl Gdańsk SA II8
Kacper SzałapataPTPS Człuchów7
Jakub PeekKaEmKa Starogard Gd.7
Mateusz FilipekTrefl Gdańsk SA II7
Stanisław KozłowskiTrefl Gdańsk SA II7
Paweł RakMKS KORAB Puck7
Patryk CichTrefl Gdańsk SA II7
Julisz KasjaniukGdyńska Akademia Siatkówki6
Nikodem BrzezińskiKaEmKa Starogard Gd.6
Paweł TańskiMKS KORAB Puck6
Maciej WiniarskiSPS Lębork6
Rafał PiotrowskiGdyńska Akademia Siatkówki5
Dawid BurghartSPS Lębork5
Jakub TymińskiTrefl Gdańsk SA II5
Daniil LomokhovUKS Jasieniak Gdańsk5
Aleks BelczewskiKaEmKa Starogard Gd.5
Oskar WoźniakKaEmKa Starogard Gd.4
Oskar KalbarczykUKS Lider Dębogórze4
Kacper KaszubowskiPTPS Człuchów4
Kacper PiernickiUKS Lider Dębogórze4
Jakub HausmanGdyńska Akademia Siatkówki4
Tomasz PlucińskiUKS Lider Dębogórze4
Alan BiałkMKS KORAB Puck4
Adrian UścioMKS KORAB Puck4
Szymon ZimnowodaSPS Lębork4
Alexander ŻyżniewskiUKS Lider Dębogórze3
Oskar JankowskiSPS Lębork3
Antoni PlutaUKS Lider Dębogórze3
Franciszek SmoleńUKS Lider Dębogórze3
Kacper BieniekKaEmKa Starogard Gd.2
Uladzislau MikutskiUKS Lider Dębogórze2
Kacper BrzeskiUKS Lider Dębogórze2
Tymon SzymańskiUKS Lider Dębogórze2
Sebastian BrutelGdyńska Akademia Siatkówki2
Nikodem KołakowskiUKS Lider Dębogórze2
Bartek TorebkoUKS Jasieniak Gdańsk2
Borys TorebkoUKS Jasieniak Gdańsk1
Gracjan SzarmachPTPS Człuchów1