Juniorzy Młodsi - Zawodnicy

imie i nazwiskodrużynamecze
Kamil KurasTrefl Gdańsk SA II12
Marcel SchadachTrefl Gdańsk SA II12
Jan PacholskiTrefl Gdańsk SA II12
Stanisław UrbanTrefl Gdańsk SA I12
Franciszek KłosowskiGKS Stoczniowiec Gd.11
Jakub KuczkowskiGKS Stoczniowiec Gd.11
Olgierd SkóraTrefl Gdańsk SA II11
Oskar StawskiGKS Stoczniowiec Gd.11
Bartosz CudnikGKS Stoczniowiec Gd.11
Miłosz SandachGKS Stoczniowiec Gd.11
Przemysław DługoszGKS Stoczniowiec Gd.10
Adam PotempaTrefl Gdańsk SA II10
Piotr GurdzińskiTrefl Gdańsk SA I10
Oliwier KuropatwaTrefl Gdańsk SA II10
Michał NikonowiczTrefl Gdańsk SA II10
Piotr WieruszewskiTrefl Gdańsk SA I10
Dorian WalentynowiczKaEmKa Starogard Gdański10
Marek BieleckiKaEmKa Starogard Gdański10
Hubert FischerKaEmKa Starogard Gdański10
Borys KarabinGKS Stoczniowiec Gd.10
Paweł KawkaKaEmKa Starogard Gdański10
Mateusz WąsikowskiTrefl Gdańsk SA I10
Patryk BaranowskiGKS Stoczniowiec Gd.10
Dawid DobrolińskiGKS Stoczniowiec Gd.10
Mateusz ZalewskiTrefl Gdańsk SA I10
Jan ParolKATS Alpat Gdynia9
Artur KuleszaUKS Suchanik Stoczniowiec II Gdańsk9
Łukasz PiotrowiczTrefl Gdańsk SA II9
Michał SurałaKATS Alpat Gdynia9
Arkadiusz WlazłyTrefl Gdańsk SA II9
Mateusz KowalczykKATS Alpat Gdynia9
Antoni StadnickiUKS Suchanik Stoczniowiec II Gdańsk9
Antoni RachwałKATS Alpat Gdynia9
Jan StadnickiUKS Suchanik Stoczniowiec II Gdańsk9
Jędrzej AleksanderKATS Alpat Gdynia9
Dawid LipińskiKATS Alpat Gdynia9
Kamil KossewskiTrefl Gdańsk SA I9
Maciej KoronaTrefl Gdańsk SA II9
Marcin PtaszyńskiTrefl Gdańsk SA I9
Kosma JezionekUKS Suchanik Stoczniowiec II Gdańsk9
Jakub MatusiakTrefl Gdańsk SA I9
Jacek SchwochKaEmKa Starogard Gdański9
Karol OkoniewskiSPS Lębork8
Michał PączekUKS Suchanik Stoczniowiec II Gdańsk8
Szymon MortasGKS Stoczniowiec Gd.8
Oskar KurpińskiTrefl Gdańsk SA I8
Jakub GąsiorowskiTrefl Gdańsk SA I8
Franciszek Dąbrowski UKS Suchanik Stoczniowiec II Gdańsk8
Bartosz RajkowskiKaEmKa Starogard Gdański8
Ignacy PartykaSPS Lębork8
Kacper SulichKaEmKa Starogard Gdański8
Paweł KondratowiczSPS Lębork8
Igor WrzoskiewiczKaEmKa Starogard Gdański7
Oliwier SielskiKATS Alpat Gdynia7
Jan NiżniowskiSPS Lębork7
Oskar ŁapigrowskiSPS Lębork7
Mateusz WitkowskiTrefl Gdańsk SA I7
Jakub KłopockiKATS Alpat Gdynia7
Paweł BiałyUKS Suchanik Stoczniowiec II Gdańsk7
Igor NurkiewiczTrefl Gdańsk SA I7
Maksymilian BelczewskiKaEmKa Starogard Gdański7
Arkadiusz MalekTrefl Gdańsk SA I7
Dawid HincaSPS Lębork6
Paweł KollekMKS KORAB Puck6
Julian JanczakSPS Lębork6
Wojciech MichalewskiMKS KORAB Puck6
Kacper OkoniewskiSPS Lębork6
Antoni DudekMKS KORAB Puck6
Sebastian FerraMKS KORAB Puck6
Jakub GłuchaczkaMKS KORAB Puck6
Filip FalkowskiTrefl Gdańsk SA I6
Kamil MorozUKS Suchanik Stoczniowiec II Gdańsk6
Franciszek DzierżyńskiMKS KORAB Puck6
Filip PieperMKS KORAB Puck6
Damian PenkowskiSPS Lębork6
Oskar PenconekSPS Lębork6
Tomasz KropkowskiSKS Starogard Gdański 5
Maciej StacheckiMKS KORAB Puck5
Michał DargaMKS KORAB Puck5
Krzysztof ZadwornyUKS Suchanik Stoczniowiec II Gdańsk5
Marcin MordakaKATS Alpat Gdynia5
Marcel KicińskiTrefl Gdańsk SA I5
Adam KozubekUKS Suchanik Stoczniowiec II Gdańsk5
Igor SzameckiSKS Starogard Gdański 5
Emil BernatMKS KORAB Puck5
Sebastian UrbanSKS Starogard Gdański 5
Mateusz GruszkaTrefl Gdańsk SA I5
Dawid ŁapigrowskiSPS Lębork5
Fabian BielangSKS Starogard Gdański 5
Konrad KaczmarekSKS Starogard Gdański 5
Michał BarbachowskiMKS KORAB Puck5
Dominik ZemburaSKS Starogard Gdański 4
Miłosz TarakanKaEmKa Starogard Gdański4
Maciej NowakowskiKATS Alpat Gdynia4
Wiktor SzymczykMKS KORAB Puck4
Jakub PotempaTrefl Gdańsk SA I4
Kacper EliasKaEmKa Starogard Gdański4
Mikołaj StrzeszyńskiSKS Starogard Gdański 3
Piotr JanowskiUKS Suchanik Stoczniowiec II Gdańsk3
Julian SzycaUKS Suchanik Stoczniowiec II Gdańsk3
Mikołaj StanekUKS Suchanik Stoczniowiec II Gdańsk3
Wojciech GolińskiKaEmKa Starogard Gdański3
Filip WitczakSKS Starogard Gdański 3
Danill PushkarovUKS Suchanik Stoczniowiec II Gdańsk3
Borys CiskowskiMKS KORAB Puck2
Kacper NiedźwieckiSPS Lębork2
Tymon SnarskiGKS Stoczniowiec Gd.2
Ryszard SałataTrefl Gdańsk SA I2
Nikodem BrzoskowskiTrefl Gdańsk SA II1
Oskar ReimusSKS Starogard Gdański 1
Jakub PenconekSPS Lębork1
Volodymyr LialchukMKS KORAB Puck1
Bartłomiej PielakKaEmKa Starogard Gdański1
Wilhelm WilczyńskiUKS Suchanik Stoczniowiec II Gdańsk1
Patryk RodekTrefl Gdańsk SA I1