Juniorzy - Zawodnicy

imie i nazwiskodrużynamecze
Mateusz Kusznerczuk GKS Stoczniowiec Gdańsk12
Maksymilian WdowczykGKS Stoczniowiec Gdańsk12
Bartosz CudnikGKS Stoczniowiec Gdańsk12
Tymon JezionekGKS Stoczniowiec Gdańsk12
Michał KwiatekGKS Stoczniowiec Gdańsk12
Karol KonkelGKS Stoczniowiec Gdańsk12
Jakub Wacholc KaEmKa Starogard Gd.11
Wiktor CybulaKaEmKa Starogard Gd.11
Szymon NeumannGKS Stoczniowiec Gdańsk11
Radosław PyzalskiGKS Stoczniowiec Gdańsk11
Karol KuśmiderGKS Stoczniowiec Gdańsk11
Damian BreszkaTrefl Gdańsk SA I10
Aleksander BaranKaEmKa Starogard Gd.10
Mateusz ŻakTrefl Gdańsk SA I10
Aleksander JuszczykTrefl Gdańsk SA I10
Lucjan GrabanUKS Olimpijczyk Pruszcz Gdański10
Oskar WoźnyTrefl Gdańsk SA I10
Hubert KowalskiUKS Olimpijczyk Pruszcz Gdański10
Dawid KwaśniakUKS Olimpijczyk Pruszcz Gdański10
Miłosz Prus KaEmKa Starogard Gd.10
Jakub KorytowskiUKS Olimpijczyk Pruszcz Gdański10
Jan CiupaKaEmKa Starogard Gd.9
Dorian WalentynowiczKaEmKa Starogard Gd.9
Antoni BudaKaEmKa Starogard Gd.9
Eryk KwidzinskiKATS Alpat Gdynia9
Kacper KapiszkaKATS Alpat Gdynia9
Jakub MatusiakTrefl Gdańsk SA II9
Damian KalisiakKATS Alpat Gdynia9
Mateusz ZalewskiTrefl Gdańsk SA II9
Jakub PaluchKATS Alpat Gdynia9
Oskar TusikKATS Alpat Gdynia9
Antoni RachwałKATS Alpat Gdynia9
Filip FalkowskiTrefl Gdańsk SA II8
Kacper KamerkaGKS Stoczniowiec Gdańsk8
Jakub JeżewskiTrefl Gdańsk SA I8
Kamil KossewskiTrefl Gdańsk SA II8
Oskar KurpińskiTrefl Gdańsk SA II8
Stanisław RoszykUKS Olimpijczyk Pruszcz Gdański8
Miłosz SandachGKS Stoczniowiec Gdańsk8
Radosław BanaszewskiKATS Alpat Gdynia8
Oliwier SielskiKATS Alpat Gdynia8
Szymon JabłońskiUKS Olimpijczyk Pruszcz Gdański8
Daniel RiggaTrefl Gdańsk SA I8
Jakub ZaborowskiUKS Olimpijczyk Pruszcz Gdański8
Mateusz CencelekGKS Stoczniowiec Gdańsk8
Mateusz WitkowskiTrefl Gdańsk SA II7
Kacper KopczyńskiKaEmKa Starogard Gd.7
Kacper SulichKaEmKa Starogard Gd.7
Jacek SchwochKaEmKa Starogard Gd.7
Ziemowit StachTrefl Gdańsk SA I7
Paweł LandowskiTrefl Gdańsk SA I7
Michał GrzybTrefl Gdańsk SA I7
Igor NurkiewiczTrefl Gdańsk SA II7
Franciszek KowalskiUKS Olimpijczyk Pruszcz Gdański7
Przemysław DługoszGKS Stoczniowiec Gdańsk7
Maciej Burczyk KaEmKa Starogard Gd.7
Jakub PotempaTrefl Gdańsk SA II6
Mateusz KowalczykKATS Alpat Gdynia6
Stanisław UrbanTrefl Gdańsk SA II6
Mateusz GruszkaTrefl Gdańsk SA II6
Marek BieleckiKaEmKa Starogard Gd.6
Ryszard SałataTrefl Gdańsk SA II6
Michał PiotrowskiUKS Olimpijczyk Pruszcz Gdański5
Patryk RodekTrefl Gdańsk SA II5
Szymon AdamczykTrefl Gdańsk SA I5
Jan GoniszewskiUKS Olimpijczyk Pruszcz Gdański5
Kacper Myśków Trefl Gdańsk SA I5
Robert RzoskaKATS Alpat Gdynia5
Marcel KicińskiTrefl Gdańsk SA II5
Kamil KrasińskiTrefl Gdańsk SA I5
Igor GalińskiTrefl Gdańsk SA I5
Piotr GajekUKS Olimpijczyk Pruszcz Gdański5
Dawid LipińskiKATS Alpat Gdynia4
Marcel KapuścińskiTrefl Gdańsk SA I4
Piotr KurasTrefl Gdańsk SA I4
Filip HeinrichTrefl Gdańsk SA I3
Hubert FischerKaEmKa Starogard Gd.3
Jędrzej AleksanderKATS Alpat Gdynia3
Wiktor PaźKATS Alpat Gdynia3
Wojciech WięcławskiTrefl Gdańsk SA I3
Dawid DobrolińskiGKS Stoczniowiec Gdańsk3
Arkadiusz MalekTrefl Gdańsk SA II3
Maciej JanowitzGKS Stoczniowiec Gdańsk3
Marcin PtaszyńskiTrefl Gdańsk SA II3
Bartłomiej PotrykusTrefl Gdańsk SA I2
Mikołaj PrzybyszewskiGKS Stoczniowiec Gdańsk2
Piotr WieruszewskiTrefl Gdańsk SA II2
Grzegorz WośUKS Olimpijczyk Pruszcz Gdański2
Michał SurałaKATS Alpat Gdynia2
Jan ParolKATS Alpat Gdynia1
Marcin CiokTrefl Gdańsk SA I1
Bartosz RajkowskiKaEmKa Starogard Gd.1
Piotr GurdzińskiTrefl Gdańsk SA II1
Mateusz WąsikowskiTrefl Gdańsk SA II1
Paweł KawkaKaEmKa Starogard Gd.1
Maksymilian BelczewskiKaEmKa Starogard Gd.1
Miłosz TarakanKaEmKa Starogard Gd.1