Szanowni Państwo,

Polski Związek Piłki Siatkowej postanowił, że uczestnicy tegorocznych Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar Kinder Joy of moving mogą skorzystać z darmowego AWATARU z własnym wizerunkiem, który będzie ustawiony podczas meczów reprezentacji Polski na trybunach w formie kartonowej publiczności. Dla uczestników rozgrywek Kinder Joy of moving i ich rodzin oferuje taką możliwość za darmo. 

Zgłoszenia przyjmowane będą do 23 czerwca 2020 roku, do godziny 16.00. Liczba awatarów w promocji ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegółowe informacje znajdą Państwu tutaj: https://www.minisiatkowka.pl/pl/aktualnosci/zobacz-sie-na-trybunach-darmowy-awatar-dla-uczestnikow-kinder-joy-of-moving-2020

A także w załączniku tej wiadomości, w którym znajdą Państwo pełny komunikat, wizualizację AWATARU (forma żeńska i męska) oraz grafiki do wykorzystania przy publikacji.

Zwracamy się do Państwa o przesłanie tej wiadomości możliwie jak najszybciej do wszystkich koordynatorów Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar Kinder Joy of moving, trenerów, a także udostępnienie ich na swoich stronach internetowych oraz w mediach społecznościowych.


Katarzyna Porębska
tel. +48 601 779 339
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.