MAMY ZŁOTO!!! Zuzanna Herrmann z UKS Zatoka 95 Puck i Klaudia Perowicz z UKS Absolwent Olsztyn stworzyły niezwyciężony zespół w kategorii kadetek (rocznik 2001 i młodsze).

 

W finałach mistrzostw Polski wygrały wszystkie spotkania tracąc jednego seta w ostatnim meczu decydującym o mistrzostwie Polski. W finale wygrały 2:1 z parą Julia Sobczak (Ares Nowa Sól)/Kornelia Matysik (SPS Zbąszynek) i wywalczyły historyczny tytuł Mistrzyń Polski w kategorii kadetek. Rozgrywki odbyły się w Mysłowicach na Śląsku w dniach 19-20 lipca w Ośrodku Sportów Letnich „Słupna”.Wzięło w nich udział 16 najlepszych par w Polsce.
To jednak nie wszystkie sukcesy tej pary. Dwa dni wcześnie w Finale Mistrzostw Polski Juniorek (rocznik 1999 i młodsze), który odbył się w Częstochowie, wywalczyły brązowe medale Mistrzostw Polski.
Zuzia i Klaudia wezmą w te wakacje jeszcze w jednej ważnej imprezie siatkarskiej. W dniach 16-19 sierpnia w Brnie (Czechy) dziewczęta będą reprezentować Polskę na Mistrzostwach Europy do lat 18. Starują tam jako jedyna Polska para. Gratulujemy sukcesów i życzymy dalszych.

Źródło: Facebook Sławek Gojka